Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій


Положення про кафедру Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій


Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінці кафедри «Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій»

Ми стоїмо на порозі цифрового майбутнього для розвитку якого необхідні сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології. Тому для впровадження та обслуговування інформаційно-телекомунікаційних технологій необхідні висококваліфіковані кадри. В Україні, в ІТ-галузі, кожен рік створюються десятки тисяч нових робочих місць. Навчаючись на нашій кафедрі Ви станете висококваліфікованим спеціалістом та отримаєте достойне робоче місце і високу заробітну плату.

Для підготовки висококваліфікованих фахівців ми розробили і втілили в навчальний процес інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студентів тому чому потрібно і як потрібно, відповідно до вимог сьогодення, теоретично і практично.

Інноваційний зміст навчання, при добросовісному навчанні, гарантує 100% отримання робочого місця після закінчення навчання.

Практична спрямованість навчання, у відповідності до інноваційного змісту, передбачає не менше 50% практичних занять з кожної дисципліни кафедри, що дає можливість задовольнити вимоги роботодавців і робить вагомий внесок у процес формування конкурентоспроможного фахівця. Наш випускник приходить на ринок праці, озброєний не лише теоретичними знаннями, а і практичними вміннями і навиками їх застосування.

При підготовці бакалавра розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку - 25% на дисципліні загальної підготовки і 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністью.

Підготовка по спеціальності чи спеціалізації, на відміну від інших університетів, починається не з третього, а з першого курсу.

Починаючи з першого курсу поглибленно вивчається технічна англійська мова.

На 3 - 5 курсах - 20% занять з дисциплін спеціалізації кафедри проводиться англійською мовою.

Така організація навчання дає можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2, підготувати студентів у відповідності до сучасних вимог потенційних роботодавців.

Для якісної підготовки фахівців зміст лекційних та практичних занять відповідає компетенціям роботодавців компаній-партнерів кафедри, з якими укладено договори про співпрацю: Eutelsat SA, Datagroup, EcommCo, Державне космічне агентство України, Національний центр управління та випробувань космічних засобів.

 

Практика студентів організовується та проводиться на базі компаній-партнерів кафедри.

На кафедрі використовується новітнє спеціалізоване обладнання від провідних компаній світу: Skylogic, Eutelsat, ViaSat. Це дає можливість студентам знати та уміти налаштовувати обладнання, яке застосовується потенційними компаніями-роботодавцями.  

На кафедрі створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat-SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій, яка надала виключне право фахівцям кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводити тренінги з інсталяторами супутникового обладнання та всіма бажаючими з видачею сертифікатів. Даний сертифікат дає можливість працювати установником супутникового обладнання на всій території України та за кордоном.

 
 

30% вступників можуть навчатись за кошти державного бюджету.

Іногороднім надається гуртожиток (200м від навчального корпусу), ціни соціально-адаптовані.

Наш університет також пропонує через конкурсний відбір пройти навчання з військової підготовки (3-4  курси) для отримання звання офіцера запасу Збройних Сил України.

Реалізація в нашому університеті вищеперерахованих новацій концептуально іншої освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців які володіють теоретичними знаннями згідно вимог компетенцій роботодавця і практичними вміннями та навичками їх здійснення.

Вартість навчання на денній формі складає 14 400 грн. на рік, на заочній - 8670 грн. на рік.

Для вступу на 1-й курс необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів:

БЮДЖЕТ-КОНТРАКТ

ВИКЛЮЧНО КОНТРАКТ

1

2

3

1

2

3

Укр. мова та література

Математика

Фізика або іноз. мова

Укр. мова та література

Історія України

Іноз. мова або географія

 

Для вступу на 2-й курс (денне) або 3-й курс (заочно) необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності) та скласти фахове вступне випробування.

На другий курс кількість ліцензійних місць ‒ 30. Приймаються випускники коледжів та технікумів (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) за будь-якою спеціальністю.

На третій курс кількість ліцензійних місць – 15. Приймаються випускники коледжів та технікумів (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) за будь-якою спеціальністю.  

 

Якщо у Вас виникли запитання:

Адреса приймальної комісії: 03110 м. Київ, вул. Солом’янська, 7

Приймальна комісія: (044) 2488593, 2492591

Завідувач кафедри: Кирпач Людмила Андріїна, тел. (044) 249-25-97
 

Супутникові телекомунікації впевнено крокують у майбутнє.

Кафедра запрошує до навчання по спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи»


Фотографії

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ
вул. Солом’янська 7

Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: lakirpach@ukr.net

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 41 076
^