Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Сьогодні перед Вами стоїть вибір: який шлях обрати? Ви маєте різні мрії та уподобання, але у всіх у Вас одна спільна мета – здобути освіту, яка забезпечить Вам гідну оплату праці!

Спробуємо допомогти Вам. Давайте переглянемо сайти роботодавців та визначимо, які вимоги Вони ставлять перед кандидатами на ту чи іншу посаду в ІК-сфері.

А тепер порівняємо вимоги з тими компетенціями (знаннями та навичками), які здобуває студент навчаючись на спеціальностях «Інформаційні мережі зв’язку» та «Телекомунікаційні мережі зв’язку»:

  • Знання принципів функціонування та проектування телекомунікаційних мереж, в тому числі мобільних та ІР
  • Досвід роботи з активним та пасивним мережевим обладнанням
  • Знання способів і прийомів побудови мереж рівня доступу, агрегації та магістралі
  • Вміння з проектування та розрахунку проводових, мобільних та супутникових мереж доступу
  • Досвід розробки проектів мультисервісних мереж
  • Знання принципів побудови, проектування та розрахунку мереж ІРTV, VoIP, LTE
  • Уміння написання технічних завдань
  • Досвід розробки технічної документації
  • Знання англійської мови технічного спрямування

В умовах кризи і нестабільності в країні 45%  опитаних вважають галузь інфокомунікацій найбільш перспективною. На другому місці — лікарі, а на третьому — військовослужбовці. Серед найменш перспективних — банкіри, представники творчих професій та наукові співробітники. Про це далі в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна

А це інформація про середній рівень зарплати та кількість вакансій в галузі ІТ (мережеві технології) та ІК (інфокомунікації) на сайті WORK.ua

Отже, у списку найбільш прибуткових і потрібних професій, які будуть популярними протягом наступних десяти років, перше місце посідає інженер з мережевих технологій, середня заробітна плата якого в країні перевищує $ 500 в місяць, та інженер з телекомунікаційних технологій, середня заробітна плата якого в країні дещо нижче. Проте знання та навички, що вививаються на кафедрі Інфокомунікацій задовольняють вимоги обох галузей.

Державний університет телекомунікацій здійснює підготовку висококваліфікованих спеціалістів для ІК-сфери на спеціальностях «Інформаційні мережі зв’язку» та «Телекомунікаційні мережі зв’язку». Навчально-матеріальна база постійно оновлюється, тому, як ми з Вами проаналізували, знання та уміння, які здобуває наш випускник відповідають вимогам роботодавців на ринку праці.

Кафедра Інформаційно-комунікаційних технологій запрошує Вас на навчання
за спеціальностями «Інформаційні мережі зв’язку», «Телекомунікаційні системи та мережі» та «Компютерні системи та мережі»!

Вибір за Вами!


Сертифікати міжнародного зразка від провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання

Кафедра інформаційно-комунікаційних технологій відповідно до спеціалізації «Інформаційно-комунікаційні технології» надає студентам можливість пройти дистанційне екзаменування з отриманням сертифікатів міжнародного зразка про отримання кваліфікації всесвітньо відомих компаній виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення: Hewlett Packard, Cisco Sestems, Nokia Netwoks, Avaya, Juniper Networks, Ericsson, та інших. Тестування проводиться у відповідності до навчальних програм фірм виробників.

Таку можливість забезпечує співпраця університету з найбільшою компанією, що надає свої послуги на світовому ринку дистанційного навчання і освітніх послуг Pearson VUE.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сторінці.

Повний перелік освітніх програм та сертифікаційних екзаменів, які можна пройти у центрі, наведений на сайті фірми Pearson VUE.

Презентація кафедри

Завантажити буклет

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 213
Тел. (044) 249–29–10; 9–10,
E-mail:  kafedraIK@i.ua

Переглядів: 3 209
^