XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Загальна інформація

Кафедра Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання є складовою частиною Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін.

 

Кафедра Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання була створена у вересні 2015 року як результат об’єднання кафедр «Безпеки життєдіяльності та охорони праці» і «Фізичного виховання», її очолив Оленєв Дмитро Геннадійович, кандидат педагогічних наук, доцент.

З лютого 2020 року кафедру очолює кандидат військових наук, доцент Вальченко Олександр Іванович.

Співробітники кафедри мають багатий багаторічний педагогічний досвід викладання відповідних дисциплін кафедри, володіють сучасним педагогічним інструментарієм та компетенціями, які дозволяють здійснювати освітній процес на відповідному фаховому рівні, з використанням інтерактивних комп’ютерних технологій, проводять на високому професійному рівні навчально-виховну і методичну роботу, здійснюють наукову та науково-технічну діяльність для забезпечення навчального процесу. Роботу кафедри доповнює ціла низка виховних заходів, що суттєво впливають на духовний, інтелектуальний та фізичний розвиток особистості, формують гуманістичну орієнтацію, сприяють посиленню зв'язку фізичних та моральних якостей студентства.

 

Кадровий потенціал кафедри

На сьогодні у складі кафедри досвідчені висококваліфіковані викладачі, серед яких: доктор педагогічних наук, професор, почесний працівник фізичної культури і спорту України Присяжнюк Станіслав Іванович; кандидат технічних наук, доцент Гунченко Оксана Миколаївна; кандидат медичних наук, доцент Сергєєва Любов Анатоліївна; керівник наукового гуртку «Екологічні аспекти в професійній діяльності» старший викладач Глебова Олена Іванівна, старший викладач Тяжина Анжела Миколаївна.

 

Кафедра Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання проводить навчання студентів освітнього рівня «бакалавр» з дисциплін:  «Соціальна та екологічна безпека життєдіяльності» та «Фізичне виховання», студентів освітнього рівня «магістр», ‑ з дисципліни «Захист професійної діяльності в галузі».

Отримуючи базову вищу освіту у Державному університеті телекомунікацій здобувачі отримують не тільки загальні та спеціальні компетенції, а й програмні результати навчання, спрямовані на засвоєння теоретичних знань та практичних умінь, необхідних для подальшої безпечної роботи в галузі ІТ-технологій, а за рахунок використання арсеналу засобів фізичної культури досягають підвищення фізичної і розумової працездатності, відновлюють сили, витрачені в процесі навчання, приймають участь у спортивно-масових заходах, що формує конкурентні переваги на ринку праці.

 
 

При здійсненні освітнього процесу з дисциплін «Соціальна та екологічна безпека» та «Захист професійної діяльності в галузі» – виконання проектних розрахунків, що надають можливість оптимізації виробничого процесу у відповідності до норм безпеки виробництва, а з дисципліни «Фізичне виховання» пріоритетним є формування у студентів потреби у зміцненні власного здоров’я засобами фізичного виховання та опанування культури здорового способу життя.  Також під час навчання приділяється велика увага вивченню норм та міжнародного Європейського досвіду у законодавстві з питань безпеки з метою формування прогресивного ризик-орієнтовного бачення впливу рівня безпеки виробництва на економічну стабільність як конкретного підприємства чи установи, так і галузі виробництва в цілому.

Науково-педагогічні працівники кафедри постійно підвищують рівень викладання дисциплін та приймають участь у науково-практичних конференціях та наукових заходах.

 

Завдяки вивченню зазначених дисциплін випускники ДУТ мають достатню фундаментальну підготовку з питань безпеки виробничих процесів у різних типах виробництва та ознайомлені з алгоритмами безпечного поводження у надзвичайних ситуаціях природного та техногенного характеру.

 

Студенти ДУТ, отримавши фахову освіту також готові до впровадження сучасних безпекових практик у відповідній галузі з урахуванням упереджувальних заходів з охорони праці, бо розуміють, що створення передумов для гідної та безпечної праці – це запорука фінансової та соціальної стабільності як підприємства, так і держави в цілому.

Корисна інформація для вступників: Приймальна комісія університету

 

Завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Вальченко О.І.
 тел. (044) 249-25-23

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7,
каб. 106 (гуртожиток)
тел. 249-25-23

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 16 341