Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Фізичної культури та охорони праці

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Державний університет телекомунікацій – це провідний навчальний заклад в галузі телекомунікацій та інформатизації, у сфері інформатизації та захисту інформації.

Інститут захисту інформації є одним із провідних навчально-наукових підрозділів Державного університету телекомунікацій, який готує висококваліфікованих фахівців в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки. Підготовка фахівців здійснюється на профілюючих випускних кафедрах інституту: “Інформаційної та кібернетичної безпеки”, “Систем захисту інформації”, “Управління інформаційною безпекою” та “Безпеки життєдіяльності”.

Відповідно до стандартів вищої освіти України Інститут пропонує спектр освітянських послуг як за державним замовленням, так і за рахунок фізичних та юридичних осіб.

Отримуючи базову вищу освіту у Державному університеті телекомунікацій студенти наряду зі спеціальними компетенціями засвоюють і теоретичні знання та практичні навички, необхідні для подальшої безпечної роботи в галузі ІТ-технологій.

Ці знання у рамках освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» набуваються при вивченні дисципліни «Соціальна та екологічна безпека», у рамках освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», «Магістр» при вивченні дисципліни «Захист професійної діяльності в галузі». При навчанні пріоритетним є виконання проектних розрахунків, що надають можливість оптимізації виробничого процесу у відповідності до норм безпеки виробництва. Також приділяється велика увага вивченню норм та міжнародного Європейського досвіду у законодавстві з питань безпеки з метою формування прогресивного бачення впливу безпеки виробництва на економічну стабільність як конкретного підприємства чи установи, так і галузі виробництва в цілому.

Завдяки вивченню зазначених дисциплін випускники ДУТ мають достатню фундаментальну підготовку з питань безпеки виробничих процесів у різних типах виробництва та безпеки поводження у надзвичайних ситуаціях природного та техногенного характеру.


Натисніть для збільшення

Запрошуємо усіх випускників середніх шкіл, технікумів та коледжів до вступу на освітній ступінь «бакалавр», подальшого продовження навчання на освітньому ступені «спеціаліст» і «магістр». 

Університет чекає на Вас!

Переглядів: 1 881
^