XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Отзывы студентов и работодателей

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Кібербезпека складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено вісім договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів CISCO, ІНФОЗАХИСТ, IBM, ESET, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку  праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній- партнерів кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри CISCO, ІНФОЗАХИСТ, IBM, ESET на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3- му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

Валерій Цесарський, студент групи СЗДМ-51

В жизни любого человека наступает такой момент, когда ему необходимо принять два решения, которые определят его будущую жизнь. Первое – это выбор будущей профессии, и второе – это выбор спутника жизни. Первое я сделал в 2014 году, когда поступил на кафедру систем технической защиты информации. Сейчас по прошествии пяти лет с окончания Университета, я могу с уверенностью сказать, что этот выбор был абсолютно верным.

Как я считаю, одним из главных преимуществ нашей кафедры является тот обширный объем знаний, который позволяет выпускнику реализовать себя во профессиональной сфере деятельности, а именно ИТ, защита информации.

Хотелось бы сказать несколько теплых слов о преподавательском составе кафедры. С первого дня они оказывали мне и моему коллективу всевозможную поддержку, старались создать для нас наилучшие условия при ограниченных ресурсах. В данное время кафедра располагает современным компьютерным, информационным оборудованием, что позволяет студентам получить опыт работы с новейшими приборами и технологиями. Также во время обучения у студентов будет возможность пройти стажировку в передовых организациях, что является неоспоримым преимуществом в расширении высокопрофессионального кругозора будущего специалиста.

Несколько слов о себе – еще будучи студентом кафедры я был принят в одну из крупнейших фирм Украины «ВОЛЯ». К настоящему моменту мне довелось поездить по стране, овладеть новыми навыками и влиться в интересное для меня направление работы. Знания, полученные на кафедре, очень помогли мне в течение моей работы в компании. Я доволен своим выбором и своей профессией.

Если вы хотите заниматься интересной и увлекательной работой, то я бы посоветовал не упускать такую возможность как обучение на нашей кафедре СИКЗ.

Максим Вовк, студент групи СЗДМ-51

Освіта відіграє одну із найважливіших ролей в житті кожної людини. Вибір вищого навчального закладу, це доволі непроста справа для молодого абітурієнта. Мій випадок не став виключенням. Сьогодні, коли я вже закінчив бакалаврат і навчаюсь в магістратурі, оглядаючись назад, можу сказати, що правильно обрав навчальний заклад. Починаючи з перших днів навчання, викладачі докладали зусилля, щоб зацікавити студентів в матеріалі. Велика увага приділяється дозвіллю студентів. Є безліч варіантів зайняти свій вільний час. Також необхідно зазначити, що в університеті є чудовий заклад харчування для студентів та всіх охочих перекусити. В студентській їдальні можливо поїсти смачно та недорого.
На сьогодні, я поєдную навчання та роботу. В даний період я працюю DevOps інженером у відомій компанії. Дякую долі, що привела мене в цей виш та за зустрічі з доволі цікавими та чудовими людьми.

Михайло Луценко, студент групи СЗДМ-51

Государственный университет телекоммуникаций за 5 лет учёбы стал родным, каждый преподаватель высоко квалифицирован, студенческая жизнь насыщена и интересна, совмещать работу и учёбу помогают как преподаватели, грамотным распределением учебного материала и заданий к ним, так и администрация. Если есть желание учится и развиваться в защите информации, то наш университет имеет преподавательский состав профессионалов, которые увлечены своим делом. Как студент я не разу не пожалел, что выбрал государственный университет телекоммуникаций.

Світлана Туранська, директор Науково-дослідної установи «Інститут кібербезпеки»

Досвід протидії кібератакам в сучасній Україні свідчить про необхідність підготовки великого числа висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати складні завдання щодо забезпечення безпеки сучасних підприємств у кіберпросторі. Одним із закладів України, який опікується навчанням студентів з питань кібербезпеки та технічного захисту інформації є Державний університет телекомунікацій. Він забезпечений необхідною матеріально-технічною базою, науково-педагогічними працівниками високого рівня кваліфікації та реалізує концепцію підготовки, яка заснована на практико-орієнтованому підході. Випускники університету є достатньо кваліфікованими фахівцями для виконання складного комплексу завдань з технічного захисту інформації.

Андрій Фесенко, директор Навчально-науково-виробничого комплексу «Інформаційно-комунікаційні системи»

З розвитком сучасних інформаційних і комунікаційних технологій було сформовано нову систему відносин у суспільстві, у яких чільне місце відведено інформації. Разом з тим інформація поступово перетворюється на ключовий об’єкт впливу кіберзлочинності. У зв’язку з цим проблема захисту такої інформації виступає сьогодні на передній план. У Державному університеті телекомунікацій побудовано сучасну систему підготовки кадрів для потреб ринку праці у сфері захисту інформації. Навчальна матеріальна база та викладачі університету дозволяють готувати фахівців, здатних швидко інтегруватися і кваліфіковано виконувати завдання з технічного захисту інформації в організаціях різного профілю.

Віктор Жора, директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфосейф ІТ»

На сьогоднішній день від впливу кіберзлочинності не застраховані ні великі підприємства ні пересічні громадяни. При цьому, об’єктами полювання є не лише інформація, віднесена до державної чи комерційної таємниці, а й персональні дані, банківські рахунки тощо. У зв’язку з цим проблема захисту такої інформації виступає сьогодні на передній план. Державний університет телекомунікацій вже тривалий час займається підготовкою фахівців з питань технічного захисту інформації. Він забезпечений відповідною матеріально-технічною базою та науково-педагогічними працівниками високого рівня кваліфікації. При цьому в університеті реалізовано концепцію підготовки, яка заснована на практико-орієнтованому підході. Це, в свою чергу дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців, які безпосередньо відповідають сучасному ринку праці.

Владислав Глазунов, директор Державного підприємства «Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації» (Український центр «Безпека»)

У сучасному світі серед основних реальних та потенційних загроз національній безпеці України в інформаційній сфері є розголошення інформації, яка становить державну та іншу, передбачену законом, таємницю, а також конфіденційної інформації, що є власністю держави або спрямована на забезпечення потреб та національних інтересів суспільства і держави. Серед загроз, які можуть призвести до розголошення інформації, за своїми небезпечними наслідками особливе місце займають несанкціонований доступ до інформації, яка обробляється та циркулює на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах, а також витік інформації технічними каналами.

Багаторічне партнерство з Державним університетом телекомунікацій дає змогу поповнювати наші ряди кваліфікованими фахівцями, здатними вирішувати будь-які завдання у сфері захисту інформації та кібербезпеки. Особливістю цього закладу вищої освіти є поєднання високих міжнародних вимог з прогресивними технологіями навчання, в яких основою є практика.

Без сумніву, Державний університет телекомунікацій є одним з найкращих закладів з підготовки фахівців у сфері технічного захисту інформації.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактная информация

Государственный университет телекоммуникаций
Украина, 03680, Киев
ул. Соломенская, 7, каб. 302
тел. (044) 249-25-30
email: 
stzi@dut.edu.ua

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос
Просмотров: 1 051