Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Відгуки студентів - Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

У Державному університеті телекомунікацій мені подобається все. Викладачі освічені і чемні, викладають матеріал на 100% високопрофесійно і цікаво. На парах ми завжди дізнаємося щось нове, розширюємо свій кругозір . Також в університеті є буфет, в якому завжди свіжі та дуже смачні продукти

Оленіч Оксана
Листопад 2019

 

 


Вибираючи університет я керувалася декількома факторами. Це - відповідність ціни та надання сучасних якісних знань, хороші спеціалісти в своїй справі та післядипломне працевлаштування. ДУТ ідеально підходить під вище наведені критерії. Саме тому я без вагань подала заяву сюди, а згодом і вступила.

Верещак Вікторія
Листопад 2019

 

 

 

 


Я студентка першого курсу Державного університету телекомунікацій. Навчаюсь на спеціальності: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Можу виділити такі плюси навчання в нашому ВУЗі:

  • + освічені  педагоги
  • + гнучкий графік навчання (немає вікон)
  • + від гуртожитку до університету 1-2 хвилини пішки
  • + студцентр  (з буфетом та музикою),  де можна підготуватися до пар та просто відпочити на перервах

Болюк Алла
Листопад 2019

 

 


Я дуже хотіла стати підприємцем, тому цілеспрямовано шукала ВУЗ з цією професією. Я побувала на багатьох днях відкритих дверей, активно досліджувала інтернет джерела, але  нічого не привернуло особливої уваги, тому ідея вступати до вищого навчального закладу зникла взагалі. Моя  подруга давно обрала Університет, це був ДУТ, її вибір мене дуже зацікавив, а особливо та професія, про яку я мрію, подруга залишила мій номер на кафедрі, мені зателефонували та запросили в гості. Мені дуже сподобалось в університеті, дуже багате матеріально-технічне забезпечення, сам процес навчання спрямований на IT-технології, і вивчення Англійської мови, що на мою думку дуже важливо для сучасної людини, а тим паче підприємця.

Зараз я навчаюсь в ДУТ на першому курсі, та працюю, вдалося це суміщати, викладачі йдуть на зустріч, в онлайн режимі я можу працювати з викладачем, якщо не розумію завдання або була відсутня на парі. Буду однозначно рекомендувати заклад друзям.

Борохович Ольга
Вересень 2019


Коледж, в якому я навчалася, радив до вступу ДУТ, і багато наших викладачів навчалися тут, мене зацікавив цей заклад, оскільки всі відгуки були позитивні.  Я заповнила анкету на сайті, хотіла прийти на день відкритих дверей, але не дуже люблю такі заходи тому не пішла, але мені зателефонувала куратор на той час першого курсу Тетяна Вікторівна, і запропонувала прийти познайомитись, я погодилась. І Настав день коли я завітала в Університет, це був не день відкритих дверей  це була  можна сказати дружня зустріч, мене познайомили з першим курсом тієї професії за якою я хотіла навчатись, з завідувачем кафедри, студенти розказали як активно проходить студентське життя, конкурси краси, конференції і тощо., завідувач і куратор розказали про дружний колектив студентів и викладачів , показали фотозвіт про похід на пікнік. Атмосфера була супер, хотілось стати частиною цього дружнього колективу, про враження я розказала своїй подрузі. Зараз ми з подругою студентки першого курсу, студентки групи ПТБ-11, перші враження дуже позитивні, викладачі  прекрасні, активно працює студрада, залучення студентів до здорового образу життя, окрім навчання студенти активно залучаються за всіма напрямками  у свій вільний час.

Я бачу, що для нашого Університету і викладачів головне не працювати за шаблоном, не змушувати студента вчити, для них головне дати знання, та направити свої сили для нашого розвитку та професійного становлення.

Хомич Олександра
Вересень 2019


Шукаючи ВУЗ та професію я в першу чергу задавав собі питання: Зможу я знайти високооплачувану роботу після закінчення навчання? Я навчався в школі поряд з ДУТ, і живу поруч, саме тому знаю багато випускників своєї школи які навчаються в ДУТ, або навчалися та успішно працевлаштувались, що для мене важливо. Зараз я навчаюсь на першому курсі за професією Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, навчання цікаве та з використанням сучасних технологій, мені дуже зручно оскільки університет знаходиться  поряд з домом, мрію відкрити власну справу, і стати підприємцем.

Ус Данііл
Вересень 2019


 

Будучи студенткою ДУТ, можу сказати що університет дійсно гарний. Викладачі освічені, хороші спеціалісти в своїй справі та привітні. Подобається те, що вони завжди підготовлені до лекцій, мають багато цікавого та корисного матеріалу. Аудиторії оснащені всіма сучасними зручностями, тому навчання проходить ефективно.

Також перед вступом привабила адекватна ціна за навчання та можливість працевлаштування після навчання.

Хокімова Анна
Вересень 2019


При обранні ВНЗ та спеціальності мною розглядалися різні варіанти, але саме кафедра «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» в ДУТ мені сподобалась найбільше. Переконливо надавши аргументи актуальності й затребуваності спеціальності «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності», я обрала саме її. Відношення викладачів кафедри є теплим, відчувається повага й небайдужість до студентів. Навчання проходить досить цікаво й предметно. Викладачі завжди йдуть на зустріч студентові, пояснять, допоможуть зрозуміти, якщо матеріал був складним для засвоєння, що є надзвичайно важливим у процесі навчання. Весь матеріал, який ми маємо опанувати є в електронному вигляді. Зручно користуватися розкладом занять в додатку.

Вважаю, що ДУТ буде розвиватися та й надалі випускати висококваліфікованих фахівців. Я з впевненістю рекомендую вступати до Державного університету телекомунікацій на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Аліна Хуторна
Травень 2019


Я дуже довго не могла визначитися, яку саме спеціальність мені обрати, а тим паче, у який університет мені вступати. Через деякий час, мої однокласники почали розповідати про Державний університет телекомунікацій, після чого я все ж таки вирішила ознайомитися з ним й зайшла на сайт.

Ознайомилася з переліком спеціальностей, що пропонуються та до вподоби мені прийшлася спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Пройшов вже майже рік навчання, я з впевненістю можу сказати, що мені дуже подобається! Викладачі професійно та цікаво викладають свій матеріал. Сам університет дуже гарно облаштований, використовується сучасне обладнання для навчання, та інноваційний підхід у навчанні. Раджу абітурієнтам поступати саме на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та саме у Державний Університет Телекомунікацій!

Анна Сіненко
Травень 2019


З університетом я визначилася ще 6 років тому, так як тут навчався мій брат, але на іншій спеціальності. За всі ці роки роздумувала ким я хочу бути, яку спеціальність обрати, коливалась з вибором я до останнього дня, аж поки не відвідала кафедру «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності».

На даний час здала вже одну сесію і можу сміло називати себе студентом. За період навчання ні разу не було думки, що я вступила не на ту спеціальність або не той ВНЗ. Хочеться відмітити, що в ДУТ тепла й дружня атмосфера, по-доброму вимогливі викладачі, розвиваючі та практичні завдання, цікаві заняття. Постійно відбуваються заходи, де можна себе проявити й взяти в них участь. Після занять студенти збираються пограти в «Мафію», де можна знайти нових друзів та просто гарно провести час й поспілкуватися.

Також не обходиться без кураторської роботи, ми постійно збираємось, обговорюємо питання з приводу перебігу навчального процесу. Відвідуємо цікаві виставки, підприємства-партнери, заходи, пов’язані з опануванням матеріалів в межах дисципліни. Кожна група - це сім’я та навіть далеко від дому, маєш підтримку людей, які не байдужі до тебе. Якби можна було повернути час назад на початок вступної кампанії, то я б без роздумів подала документи лише в «Державний університет телекомунікацій» на спеціальність «Підприємство, торгівлю та біржову діяльність».

Отже, я раджу абітурієнтам обирати Державний університет телекомунікацій!

Євгенія Балим
Квітень 2019


 

Навчаюсь на 1-му курсі. Нe жалкую, що поступив в ДУТ. Тeпла атмосфeра, чудові й привітні викладачі, високий рівень викладання дисциплін.

Унівeрситeт дає можливість нe тільки вивчити базу, а й отримати додаткові знання, які знадобляться в майбутньому!

Раджу. Приєднуйтесь!

Родіон Войткевич
Квітень 2019


Минулого року я склала іспити та стала студенткою Державного університету телекомунікацій, але не першого курсу, а другого, бо розпочинала навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність» в іншому вищому навчальному закладі. Є бажання поділитися своїми враженнями від навчання, оскільки є з чим порівняти та виокремити певні переваги нашого університету.

Розпочавши навчання в ДУТ, одразу помітила істотні відмінності у викладанні матеріалу, адже лекція є більш цікавою, так як ви маєте змогу отримувати інформацію у вигляді презентацій, відео. Також неодноразово я приймала участь в конференціях, які проводяться університетом для студентства. В достатній кількості є технічні засоби, якими можна скористатися і подати підготований матеріал. Викладаються також дисципліни, які надають змогу використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання й у подальшому житті.

І на останок, хочу відмітити, що я проживаю в гуртожитку і там дуже зручно, затишно, є гаряче водопостачання.

Для себе я знайшла багато плюсів і впевнена, що ви також не розчаруєтесь.

Раздорожна Діана
Квітень 2019

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 304, 
тел. (044) 249-25-91

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 6 434
^