Державний Університет Телекомунікацій

Матеріальна база - Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Студенти здобувають знання та практичні навички на самому актуальному на сьогодні в Україні програмному забезпеченні – ЛІГА: Закон, 1С, Парус, Project-Expert та MetaTrader 5.

Системи ЛІГА:ЗАКОН – найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку інформації. Дозволяють швидко знайти та проаналізувати правову інформацію на будь-який момент часу, оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення.

Продукти ЛІГА:ЗАКОН вже більше 23 років використовують підприємці, власники та керівники компаній, бухгалтери, юристи, співробітники кадрових служб, фінансисти, аудитори, викладачі та студенти юридичних, облікових і фінансових дисциплін.

Системи ЛІГА:ЗАКОН – для впевненої щоденної роботи керівника, бухгалтера, юриста, кадровика

Розуміння правових ризиків при провадженні господарської діяльності

Швидке здавання бухгалтерської звітності

Успішне проходження перевірок контролюючих органів

 • Моніторинг зміни законодавства

 • Аналітика

 • Довідкова інформація про штрафи та санкції

 • Повна законодавча база

 • Судові прецеденти

 • Шаблони скарг, клопотань, позовних заяв

 • Експертні думки та оперативні новини про зміни у законодавстві

 • База відповідей податкової

 • Форми та бланки з алгоритмами заповнення

 • Календар бухгалтера

 • НПА та роз'яснення з питань бухобліку та оподаткування

 • Алгоритми дій при перевірках

 • Права та обов'язки співробітників компанії і контролюючих органів при перевірках

 • Зразки скарг, позовних заяв при неправомірні дії з боку перевіряючих

Система програм 1С включає в себе платформу і прикладні рішення, розроблені на її основі, для автоматизації діяльності організацій і приватних осіб.

Гнучкість платформи дозволяє застосовувати 1С в найрізноманітніших областях:

 • автоматизація виробничих і торгових підприємств, бюджетних і фінансових організацій, підприємств сфери обслуговування і т.д .;
 • підтримка оперативного управління підприємством;
 • автоматизація організаційної і господарської діяльності;
 • ведення бухгалтерського обліку з декількома планами рахунків і довільними вимірами обліку, регламентована звітність;
 • широкі можливості для управлінського обліку і побудови аналітичної звітності;
 • рішення задач планування, бюджетування і фінансового аналізу;
 • розрахунок зарплати і управління персоналом.

Парус-Підприємство – це проста і зручна, але в той же час потужна повнофункціональна система, призначена для використання на підприємствах різної галузевої спрямованості.

Система має модульну побудову, тому кожний з модулів може працювати самостійно, але найбільша ефективність використання Системи досягається, об’єднанням модулів у єдиному інформаційному просторі.

Набір модулів може варіюватися в залежності від потреб клієнта. Використання модулів Системи допоможе у вирішенні облікових та управлінських завдань широкому колу фахівців, а саме: підприємцям, бухгалтерам і аудиторам, фахівцям з логістики та постачання, товарознавцям, фахівцям з розрахунку заробітної плати та управління персоналом, менеджерам по роботі з клієнтами та продажу в різних сферах діяльності, фахівцям з маркетингу та зв’язків з громадськістю, обслуговуючому персоналу ресторанного та готельного бізнесу, службі безпеки компанії та ін.

Project Expert – програма для розробки бізнес-планів і оцінки інвестиційних проектів.

Project Expert – найкраща в своєму класі програма, що стала, завдяки своїм можливостям, стандартом для бізнес-планування та оцінки інвестиційних проектів.

Аналітична система Project Expert – програма, що дозволяє «прожити» плановані інвестиційні рішення без втрати фінансових коштів, надати необхідну фінансову звітність потенційним інвесторам і кредиторам, обґрунтувати для них ефективність участі в проекті.

Незамінний для створення і вибору оптимального плану розвитку бізнесу, опрацювання фінансової частини бізнес-плану, оцінки інвестиційних проектів.

Дозволяє моделювати діяльність різних галузей і масштабів – від невеликих венчурних компаній до холдингових структур. Програма широко використовується для фінансового моделювання і розробки бізнес-планів виробництва і надання послуг в банківському бізнесі, у сфері телекомунікацій, будівництві, транспорті, переробної та легкої промисловості, машинобудуванні, енергетиці.

 

 

Торгова платформа MetaTrader 5 – кращий додаток для трейдінгу.

Мультиринкова платформа MetaTrader 5 дозволяє здійснювати торговельні операції на Forex, фондових біржах та ф'ючерсами. За допомогою MetaTrader 5 можна також проводити технічний аналіз котирувань, працювати з програмами алгоритмічного трейдінгу (торгові роботи, Expert Advisor) та копіювати угоди інших трейдерів.

В MetaTrader 5 реалізована потужна торгова система з роздільним урахуванням ордерів і угод. Вам доступні дві системи обліку ордерів: традиційны нетинговы і хеджингові. У вашому розпорядженні всі види ордерів, включаючи ринкові, відкладені і стоп-ордера, а також трейлінг-стоп.

Для прогнозу динаміки котирувань можна також використовувати інструменти фундаментального аналізу. Його сенс полягає у вивченні різних економічних і виробничих показників з відкритих джерел. Повідомлення від світових інформаційних агентств оперативно надходять прямо до платформи і на основі цієї інформації ви можете швидко прийняти торгове рішення.

Однією з найсильніших функцій MetaTrader 5 є алготрейдінг. Це автоматична торгівля за допомогою спеціальних додатків – торгових роботів (або торгових радників). У вас вже є успішна торгова стратегія? Формалізуйте її у вигляді власного робота і звільніться від рутини ринкового аналізу та трейдінгу. В MetaTrader 5 є ціле середовище для самостійної розробки, тестування та оптимізації роботів.

Інституційна мультиринкова платформа MetaTrader 5 – це все, що необхідно сучасному трейдеру для успішної торгівлі на фінансових ринках. У вашому розпорядженні потужний арсенал інструментів, доступних при натисканні миші: гнучка торгова система, технічний і фундаментальний аналіз, мультивалютний тестер і Алерт.

З такою торговельною системою вам по плечу будь-які стратегії!

 

 

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 304, 
тел. (044) 249-25-91,
067-246-49-41

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 3 073
^