XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Відгуки студентів та роботодавців

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 - Кібербезпека" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Університет просто чудовий. Є WI-FI, можна на парах шукати корисну інформацію по предмету, щоб допомагати викладачам і доповнять лекції своїми вставками. Викладацький склад просто чарівний, всі дуже сильні в своїй сфері. Є студентський центр, в якому кожен день проводяться різні проекти, що значно полегшує процес отримання знань і створює міцні дружні стосунки. Також присутній досить таки хороший гуртожиток, де студенти можуть з користю провести дозвілля, творчо розвиватися, допомагати своїм колегам по університету. Стан самої будівлі університету хороший. Рекомендую всім абітурієнтам.

Олександр Топоров, студент


Коли потрібно було вибирати університет, я без варіантів вибрала ДУТ і жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Хороші викладачі та спеціальне обладнання сприяють якісному навчанню. Університет надає все необхідне для того, щоб стати хорошими фахівцями.

Анна Бойко, студентка


Відмінний університет, в ньому є все необхідне для практики, досить хороше обладнання, адекватні й освічені викладачі, які йдуть на зустріч студентам, допомагаючи їм більш детально розібратися з предметом.

Юлія Чепур, студентка


Скажу Вам так, коли я вперше натрапила на сайт ДУТу, то зрозуміла, що це мій вибір. Університет молодий і достатньо новий на рівні інших. В Києві мало технічних вузів, але цей не поступається їм місцем. В лабораторіях нове обладнання для навчання студентів. Університет має багато партнерів-компаній, тому толковому студенту завжди знайдеться робота. Приємні та освічені викладачі, які ніколи не відвернуться від Вас, якщо потрібна допомога. Всі предмети потрібні для подальшої роботи, немає непотрібних технарям. Рекомендую.

Дарія Кукшин, студентка


Найбільш важливим у майбутній професії для мене є високий престиж та творчий характер професії, можливість отримувати високі доходи.  Як підтвержує практика, спеціалісти в сфері захисту інформації користуються попитом на ринку праці.

Костянтин Протасенко, студент


При виборі ВНЗ я орієнтувалась на наявність у ньому необхідної для мене спеціальності, так як знала точно по якій спеціальності буду навчатись, а саме по спеціальності захист інформації. І звичайно при вступі до ДУТу орієнтувалась на високу якість навчання та рівень підготовки, бажала ознайомитися детально з напрямками розвитку інформаційних технологій.

Анастасія Бадрак, студентка


Неможливо уявити роботу сучасного фахівця будь-якої сфери та посади без використання інформаційних технологій. Потоки інформації, що передаються, зберігаються та обробляються в кіберпросторі постійно зростають, що вимагає їх належного захисту від несанкціонованого доступу. Тому потреба у фахівцях-управлінцях з інформаційної та кібербезпеки є актуальною і з розвитком високотехнологічного суспільства буде ще більше зростати.

Підготовкою таких фахівців на високому освітньому (магістерському) рівні повинен займатись вищий навчальний заклад з гідною матеріально-технічною базою та кваліфікованими науково-педагогічними кадрами. Таким навчальним закладом в Україні є Державний університет телекомунікацій (ДУТ). У ДУТ використовується гнучка система підготовки фахівців, яка заснована на практико- орієнтованому підході.

Рівень компетентностей студентів та якісний склад науково-педагогічних працівників Державного університету телекомунікацій дозволяє здійснювати підготовку магістрів зі спеціальності 125 «Кібербезпека», спеціалізації «Управління інформаційною безпекою».

К. В. Кордонець,
заступник директора з технічних питань
Державного підприємства «Український науково-технічний
і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації»
(Український центр «Безпека»)


Бурхливий розвиток сучасних інформаційних і комунікаційних технологій, зростання кількості інформації все більше визначають сутність нашої епохи, наближаючи її до ери інформаційного суспільства. Новітні інформаційно-комунікаційні технології роблять величезний перетворювальний вплив на всі сфери сучасного суспільства як у межах національних кордонів, так і у світі в цілому. Від соціальних мереж, розміщення інформації про свої персональні дані в Інтернеті до користування банкоматами, банківськими рахунками і т. п. У зв’язку з цим виникає проблема освіти і професійної підготовки фахівців в галузі управління інформаційною та кібербезпекою, яких все ще не вистачає в Україні.      

Для підготовки таких фахівців виступає Державний університет телекомунікацій, оскільки забезпечений потужною матеріально-технічною базою, високим рівнем кваліфікації науково-педагогічного персоналу та системою підготовки фахівців, яка заснована на практико-орієнтованому підході.

За напрямком спеціальності здійснюється інтегрована підготовка фахівців до вирішення завдань у сфері інформаційної безпеки, що передбачає розроблення, впровадження та експлуатацію комплексних (інформаційних, телекомунікаційних, технічних) систем управління інформаційною безпекою.

Втілення змісту навчання на кафедрі передбачає врахування вимог роботодавців та всі тенденції сучасного ринку праці, що підтвержує конкурентноспроможність фахівців рівня магістр зі спеціальності 125 «Кібербезпека» спеціалізацією «Управління інформаційною безпекою».

В. В. Ткаченко,
директор ТОВ «Агентство активного аудиту»

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, каб. 327
Тел. (044)249-25-22

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 3 376