Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

 

До уваги абітурієнтів 2018року по спеціальності «Кібербезпека», спеціалізації «Управління інформаційною безпекою»

    Для конкурсного відбору абітурієнтів (вступників на кафедру УІКБ)  по спеціальності «Кібербезпека» (спеціалізації«Управління інформаційною безпекою») будуть зараховуватись бали сертифікатів ЗНО з трьох конкурсних предметів для здобуття освітнього ступеня бакалавра ( фахівеця з організації інформаційної безпеки) на основі повної загальної середньої освіти:

   Українська мова та література

   -  Математика

   -  Фізика або англійська мова

    Повний перелік предметів ЗНО,  необхідних для вступу до Державного університету, можна знайти на сторінці сайта університету: Перелік конкурсних предметів для вступу в університет. Прохідний бал для вступу на навчання – 100 балів.

    Для вибору майбутньої спеціальності абітурієнтам необхідно зареєструватись на Зовнішнє незалежне оцінювання та обрати предмети – з 6 лютого по 19 березня 2018 р. згідно Календара ЗНО-2018.

«АБІТУРІЄНТУ – ПОПУЛЯРНО: про Державний університет телекомунікацій»

«АБІТУРІЄНТУ – ПОПУЛЯРНО: про кафедру Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»

«Для якісної та вчасної підтримки Ваших намірів щодо вступу в ДУТ – заповніть анкету та перешліть її на нашу електронну адресу kurol@ukr.net або здайте анкету в деканат навчально-наукового інституту Захисту інформації в день Відкритих дверей в нашому університеті (4 поверх кімната 412)»

«Текст анкети АБІТУРІЄНТА»

Чому Вам необхідна спеціальність Управління інформаційною та кібернетичною безпекою?

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, каб. 327
Тел. (044)249-25-22

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 3 702
^