XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

Загальна інформація

Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Інноваційний зміст навчання
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Партнери кафедри
Відгуки
Підготовка фахівців
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання

Загальна інформація


Положення про кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій

 Переваги навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій


Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінці кафедри «Мобільних та відеоінформаційних технологій»

Колектив кафедри вітає креативну і цілеспрямовану молодь! Якщо ти хочеш розвиватися, готовий сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це твій квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!

Кафедра МВТ готує бакалаврів за спеціалізацією “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” і магістрів за спеціалізацією “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення” спеціальності 172 - Телекомунікації та радіотехніка.

В сучасному світі мобільні телекомунікації розвиваються настільки інтенсивно, що зміни в них відбуваються дуже стрімко. Людство переходить на новий мобільний рівень спілкування і передачі інформації, а це означає, що попереду у безпроводових і IT-технологій безліч змін.

Затребуваність таких інноваційних радіотехнологій і рішень в сучасному суспільстві та їх активний розвиток породжують попит на кваліфікованих фахівців. ІT-сфера, приміром, дуже приваблива для інвесторів, тому в ній активно розвивається бізнес та з'являються нові компанії. А це означає, що робочих місць стає все більше. Статистика показує, що популярністю серед роботодавців користується чи не кожна професія в області бездротових технологій надання мобільних мультимедійних сервісів, але є й такі, які мають очевидну перевагу. Потрібні висококваліфіковані фахівці в компаніях стільникового зв'язку, телебачення, інтернету, в службах технічної підтримки, в довідкових службах. Завдяки стрімкому розвитку інтернету дуже актуальними є інженерно-технічні працівники, діяльність яких пов'язана з ним. Деяким організаціям не обійтися і без інженерів та техніків мобільних телекомунікацій. Саме тому спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка є сучасною, актуальною та інноваційною, а головне – перспективною на найближчі десятиліття!

Після успішного оволодіння спеціальністю ви маєте можливість обіймати посади:

 Фахівець з модернізації базових станцій

 Фахівець з обслуговування та експлуатації мережевого обладнання

 Фахівець з проектування мереж стільникового зв’язку

 Інженер автоматизації тестувань

 Інженер з технічного нагляду

 Інженер моніторингу мережі

 Інженер з оптимізації радіомереж

 Інженер з проектування мереж стільникового зв’язку

 Інженер електрозв'язку та лінійних споруд електрозв’язку

 Інженер сектору системного адміністрування

 Інженер сектору супутникових рішень

 Провідний спеціаліст з управління процесами обслуговування абонентів

Саме ці посади наразі є затребувані в провідних ІТ-компаніях – партнерах кафедри, з якими укладені договори про співпрацю:

При добросовісному навчанні ви гарантовано станете професіоналом в галузі мобільних телекомунікацій, що дозволить вам побудувати професійну кар’єру та забезпечити своє незалежне фінансове майбутнє!

Вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го по 8-ий семестр з метою повноцінного забезпечення оволодіння студентами наступними професійними знаннями та вміннями:

 Участь у визначенні тестових специфікацій LTE обладнання;

 Участь у тестовому виконанні та звітуванні про помилки виявлені під час тестування;

 Участь у аналізі та діагностиці регулярних системних регресійних тестів;

 Участь у аналізі, пошуку і усуненні несправностей складного програмного забезпечення / систем керування;

 Розробка та створення нових сценаріїв автоматизації тестувань;

 Прийняття участі у вдосконаленні стратегії автоматизації тестування та внутрішніх засобів автоматизації;

 Інтеграція LTE рішень на різних платформах;

 Участь у інтеграції коду та перегляду коду інтеграції LTE рішень;

 Участь у виборі специфікацій та критеріїв приймання інтеграції LTE рішень;

 Аналізувати та вирішувати будь-які можливі проблеми в рамках комплексного рішення впровадження LTE;

 Покращення продуктивності мережі шляхом зміни параметрів мережі (частоти, коди скремблювання, списки сусідніх стільників, коди зон покриття, нахили антен, азимути, потужність);

 Визначення не працюючих стільників;

 Впровадження та оцінка нових функцій радіо в мережі;

 Брати участь у номінальному плануванні мережі, визначенні пріоритетів при плануванні мережі, визначенні прибутковості мережі;

 Виконання управління ємністю радіомережі;

В повній мірі опанувавши отриманими знаннями випускник кафедри МВТ отримує не лише високопрофесійні навички роботи зі спеціалізованим обладнанням систем зв’язку 4-го та 5-го покоління, але і можливість реалізувати себе в якості фахівця з проектування то побудови радіомережі за власноруч розробленим проектом. 

Запорукою інноваційного навчання, надання студентам необхідної теоретичної інформації є використання в учбовому процесі останніх розробок та технологій в світовій галузі науки і техніки. Вивчаючи принципи роботи сучасних систем передачі даних, методів кодування та обробки інформації студенти кафедри опановують технології майбутнього, а отже – знаннями та вміннями, які будуть актуальні на протязі наступних десятиліть.

Саме таких фахівців з відмінними знаннями та навичками шукають сучасні IT-компанії. Кожна велика інфокомунікаційна компанія зацікавлена в теоретично підготовленому спеціалісті, який не лише досконало володіє теорією, а і вміє практично працювати з сучасним телекомунікаційним обладнанням та є впевненим користувачем мобільних гаджетів та стаціонарних комплексів обробки даних.

Тому, метою кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій є надання нашим студентам сучасної, актуальної та своєчасної інформації в галузі мобільних телекомунікацій. За відмінну теоретичну підготовку відповідає висококваліфікований навчально-педагогічний персонал кафедри. Доктори та кандидати технічних наук, які мають за плечима багатий досвід роботи в IT-галузі, забезпечують студентів кафедри знаннями, які на вищому рівні визнаються телекомунікаційними компаніями-партнерами кафедри. А це, в свою чергу, означає, що наш випускник, при добросовісному навчанні, має можливість отримати перше високооплачуване робоче місце в провідній IT-компанії.

Обладнання та сучасні програмні рішення, на практичне вивчення яких відводиться не менше 50% навчального часу дозволять вам оволодіти компетенціями, тобто вимогами, які висуваються роботодавцями до претендентів, а отже, це дає вам можливість гарантованого працевлаштування!

Для забезпечення якісного освітнього процесу навчально-педагогічний персонал кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій постійно підвищую свою наукову та професійнокваліфікацію. Отримання викладачем наукового звання кандидата технічних наук або доктора технічних наук – не просто смстемна робота. Це – роки наукових розробок, практичної реалізації та десяти опублікованих наукових праць (в тому числі за кордоном).

Лише висококваліфікований праційник може навчити студента тим знанням та практичним вмінням, які знадобляться йому для подальшого працевлаштування та реалізації себе як фацівець галузі мобільних телекомунікацій!

Матеріально-технічна база кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

Важливою складовою підготовки фахівця галузі мобільних телекомунікацій є практична складова навчання. На кафедрі МВТ розгорнуті комплекси мобільного зв’язку стандартів 3-го та 4-го покоління (компаній Ericsson та Siemens), сучасні системи відео нагляду (компанії Hikvision), комплекси супутникового зв’язку та програмно-апаратний комплекс Atoll для планування, проектування та розгортання мереж стільникового зв’язку.

При добросовісному вивченні навчальних дисциплін, опануванні теоретичними знаннями та практичними навичками наші студенти мають змогу претендувати на робоче місце в таких компаніях:

 

Отримання сертифікатів студентами кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

В межах навчального процесу при добросовісному навчанні та опануванні знань з таких дисциплін освітньої програми як «Системи мобільного зв’язку», «Приймання та оброблення сигналів», «Мережеве планування систем цифрового радіозв’язку та радіо доступу нового покоління» студенти кафедри мають можливість пройти тестування і за допомогою викладачів кафедри, що набули статусу інструкторів компаній – партнерів, отримати сертифікат від компанії Lifecell та Axis Communication за напрямками: контроль і оптимізація радіомереж та основи мережевого відео.

Отримання даних сертифікатів є перепусткою кожному нашому випускнику для отримання першого високооплачуваного робочого місця в престижній компанії з подальшим забезпеченим і незалежним фінансовим майбутнім.

Отримання сертифікату від Lifecell «Control and Optimization of Radio networks»

 

Отримання сертифікату від Axis Communication «Network Video Fundamentals»

 

Отримання сертифікату від компанії-партнеру кафедри передбачено в укладеному договорі про співпрацю. Тому роботодавці також зацікавлені в сертифікованих молодих спеціалістах.

Сертифікати, які можуть отримати студенти під час навчального процесу:

 
 
 
 

Незважаючи на карантинні заходи, які торкнулися всіх сфер діяльності нашої країни, робота над сертифікацією студентів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій не припиняється!

Динаміка видачі сертифікатів студентам кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

Всі студенти, які успішно пройшли тестування та виконали завдання інструкторів отримали право першочергового робочого місця в компанії-партнері кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Збільшення набору студентів на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій

Сьогодні сучасні мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення характеризуються стрімким розвитком і постійним впровадженням інноваційних технологій. Персонал таких компаній має бути підготовлений до стрімкого динамічного розвитку, та, відповідно, до впровадження новітніх рішень, розширенню мереж та ринку послуг. Ці факти встановлюють високі вимоги до фахівців, які займаються технічною експлуатацією та управлінням мережами стільникового зв'язку та цифрового телебачення. Для практичної реалізації даного напрямку підготовки фахівців кафедра МВТ зробила ставка на стратегічну зацікавленість ряду найбільших зарубіжних фірм та вітчизняних операторів стільникового зв`язку і виробників обладнання цифрового телебачення для їхніх продуктів та послуг, насамперед - програмні засоби, мобільні і безпроводові широкосмугові технології, мобільні та мультимедійні послуги. Саме тому інтерес абітурієнтів до спеціалізації кафедри щороку зростає:

Кількість абітурієнтів, які поступила на навчання за освітнім рівнем «Бакалавр»:

Кількість абітурієнтів, які поступили на навчання за освітнім рівнем «Магістр»:

Умови вступу на навчання на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій

Кількість місць за державним замовленням на спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка складає 124 місця.

З умовами вступу на 1, 2, 3 курси та магістратуру денної форми навчання Ви можете ознайомитись за посиланням.

Перелік ЗНО для вступу на 1 курс:

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

За державним замовленням

За кошти фізичних або  юридичних осіб

За державним замовленням

За кошти фізичних або юридичних осіб

За державним замовленням

За кошти фізичних або юридичних осіб

Українська мова (українська мова та література)

Українська мова (українська мова та література)

Математика

Математика

Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

 

Вартість навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій

Курс

Спеціалізація / освітній рівень

Денна форма навчання

1, 2, 3

«Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» / «Бакалавр»

15 750 грн.

 

5

«Апаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення» / «Магістр»

20 850 грн.


Якщо у Вас виникли запитання звертайтесь до завідуючої кафедри МВТ
Руденко Наталії Вікторівни за телефонами:
(044) 249-25-04
(068) 219-50-50

Чекаємо тебе в команді професійних та досвідчених спеціалістів найпопулярнішої та найперспективнішої спеціальності – 172 – Телекомунікації та радіотехніка!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 136
тел. (044) 249-25-04

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 62 016
Додатковий набір до магістратури
Строки прийому заяв та документів додаткового конкурсного відбору для здобуття вищої освіти ступеня
Дізнатись більше